نتایج جستجو برای عبارت :

حذف دکمه ارسال نظر به صورت ناشناس

سلام. . . تا حالا شده به سایتی برید که ارسال نظر به صورت ناشناس نداشته باشد . . . با خدتون فکر میکنید چطوری؟ مگه میشه؟؟؟ مگه داریم؟؟؟ فقط با چند تا تنظیمات میشه این قابلیت رو حذف کرد!!! چطوری ؟؟؟ بیا به ادامه مطلب تا بفهمی قضیه چیه. . .

ادامه مطلب
سلام . 
امکان نظر دهی به صورت ناشناس رو در این پست فعال کردم . 
لطفا نظر خودتونو درباره ی من بدهید ؟ چجور ادمی هستم ؟ و یا هر چیزی در باره ی من ؛ نقد یا پیشنهادی :)
مرسی ...
+اگر ناشناس نظر دهی یعنی به من احترام گذاشتی ! و پیشا پیش بخاطر احترامی که به من میزاری ممنونم :)
+تمام مطالب قبلی به حالت "نمایش" در امد !:))
ناشناس ها گاهی آدم های دوست داشتنی هستند؛ فقط راهش رو درست بلد نیستن
چند وقته منو میشناسی؟ شاید دوست داری حرفی بهم بزنی ولی مراعات یه چیزایی رو میکنی و نگرانی که از کوره در برم؟ حالا امروز تصمیم گرفتم امکان ارسال کامنت ناشناس رو فعال کنم
حرفتو ناشناس بهم بزن
فقط آروم بزنید
توی تلگرام یه ربات هست به اسم «حرفتو ناشناس بهم بزن» من متوجه شدم که توی وبلاگ هم میشه همچین قابلیتی رو راه انداخت. شما میدونید که من کامنت ناشناس رو تایید نمی‌کردم ولی امروز یه پست موقت زدم و برای چند ساعت کامنت ناشناس رو فعال می‌کنم؛ به همه خبر بدین بیان[از دوست و دشمن] من امروز می‌خوام حرفای نگفته و ناگفتهء شما رو گوش بدم. امیدوارم تهش روز خوبی بشه برامون :) هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو
این همه ما به زمین و زمان گیر دادیم، شما هم کمی به من گیر بدهید.
هر نظری درباره من و این وبلاگ دارید فقط به صورت ناشناس پای این پست بنویسید، قول می‌دهم آی پی هیچ کس را چک نکنم.
انتظارات شما از یک طلبه مجازی‌ چیست؟ چطوری بنویسم و به چه موضوعاتی بپردازم؟ اصلا ننویسم؟ مشکل زبونمه؟
سعی کنید بدون نظر ناشناس از این جا نرید.(راستی اصلا توی ناشناس آی پی ثبت نمیشه :/)
مهم
سلام. اخیرا یک ناشناس اقدام به ارسال یک فایل ۷ صفحه‌ای در تمام اینترنت نموده
مدعی چیز های عجیبی هم هست
این اسناد ارائه داده شده ی او با سند و مدرک تکذیب شده
انتشارش هم جرم محسوب خواهد شد و توسط ستاد مبارزه با مصادیق مجرمانه فضای مجازی مورد پیگرد قرار خواهد گرفت
لطفا اگر یه ناشناس یه فایل ۷ صفحه‌ای براتون ارسال کرد ،IP شو به من بدید
جهت مقابله فوری
سلام
از اونجا که دوستان سوالات زیادی در رابطه با طراحی و ویرایش قالب میپرسن، این پست ثابت رو اختصاص میدم به سوالات شما، لطف کنید اگر سوالی دارید روی همین پست بپرسید و از نوشتن سوال به صورت خصوصی  ، ناشناس و روی پست های دیگه تا حد امکان خودداری کنید تا بقیه دوستان هم اگر احیانا همون سوال رو داشتن جواب سوالی که دارن رو بگیرن.
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ یا وبسایت) در قسمت ارسال نظر قرار بدید! به نظرات ناشناس که هیچ راه ارتباطی نداشته باشن ج
سوالات خودتون رو درباره خانواده، مسائل شخصی، همسر داری، خواستگاری، دوران عقد، مسائل اجتماعی، ازدواج و ... از طریق بخش نظرات این مطلب برای ما ارسال کنید تا داخل وبسایت زندگی برتر قرار بگیره

لطفا توصیه های زیر رو قبل از ارسال سوال مطالعه کنید:
1- لزومی نداره که مشخصاتتون رو بنویسید و میتونید ناشناس بمونید.
2- سعی کنید سوالتون خیلی کوتاه و یا خیلی بلند نباشه (حداقل 80 و حداکثر 500 کلمه)

با سلام،
دانش آموزان پایه های دهم تجربی و انسانی:
تکلیف آنلاین برای دانش آموزان پایه های دهم تجربی و انسانی طراحی شده است.
دانش آموزان عزیز این سوالات فقط از کتاب درسی و کتاب کار شما می باشد. لذا با مطالعه کتاب زبان و پیگیری آموزشهای پخش شده از شبکه آموزش به مطالعه خود ادامه دهید و تکالیف خود را به صورت آنلاین انجام داده و ارسال نمایید.
راهنمایی جهت انجام تکلیف آنلاین زبان انگلیسی پایه دهم
1- گوشی، لب تاپ ، تبلت، یا کامپیوتر خود را به
بعد مدت ها نوشتن رو مجدد شروع کردم ولی این بار برخلاف سالیان پیش ناشناس ولی در عین حال با هویت واقعی!!!
هویت واقعی آدم هارو افکارشون مشخص میکنن...
امیدوارم پس از مدت های طولانی بتونم رخداد ها و نویسه های این روح خسته رو با عنوان «اینجانب ناشناس» با مخاطب هایی که شاید هرگز نباشند به اشتراک بزارم
سلام 
ریل جایگزین اکنون موجود و به قیمت 1.100.000 قابل ارسال میباشد
در صورت نیاز وجه را کارت به کارت نموده و تصویر فیش واریزی خودتون رو به همراه آدرس، کدپستی و مشخصات کاملتون برای من در واتس آپ یا تلگرام ارسال نمایید

لطفا برای نوشتن سوالتان
روی لینک کلیک کنید و در پایین مقالات در قسمت "دیدگاه " سوال خودتان را بپرسید و دکمه ی ثبت را بزنید.
سردرگمم. کلافی دارم که گره خورده و نمی‌دانم که چگونه بازش کنم. تمرکز کردن روی موضوعات مختلف از من انرژی زیادی می‌گیرد و باید فکری به حال خودم کنم. فعلا خودم در اولویت هستم. اصلا عاقلانه نیست که در چنین برهه‌ای از زندگی دغدغه‌ی تولید محتوا داشته باشم. مدت زمانی که از گوشی استفاده می‌کنم روز به روز بیشتر شده. در حال حاضر نیازمند آرامش هستم و باید اعتیادم به آنلاین شدن و چک کردن گوشی را ترک کنم. دلم سکوت طبیعت را می‌خواهد. دلم آرامش می‌خواهد،
سوار آسانسور شدم. دکمه‌ی همکف را زدم. در طبقه پایین‌تر سه مرد سوار آسانسور شدند.‌ سیاه پوشیده بودند، اولین بار بود آن‌ها را می‌دیدم، احتمالاً اقوام یکی از ساکنان بودند. آسانسور که ایستاد یکی از آن سیاه‌پوش‌ها با شیء فلزی‌ای که در دست داشت به سرم کوبید. دیگر چیزی یادم نمی‌آید تا زمانی که خودم را در یک مکان ناشناس دیدم.
ادامه مطلب
ثبت مشخصات معلمان در سامانه سناد
✅ امور دفتر داری✅ کاربران مدرسه
✅ انتخاب سال تحصیلی 98-99✅ دکمه جستجو
✅ دکمه تعریف کاربر جدید مدرسه
✅ وارد کردن کد ملی معلم✅ دکمه ادامه
------------------------------------------اختصاص دادن معلم به کلاس✴️ امور دفتر داری✴️ مدیریت کلاس ها✴️ انتخاب سال تحصیلی 98-99✴️ دکمه جستجو✴️ انتخاب پایه تحصیلی✴️ زدن علامت + جلوی اسم کلاس✴️ زدن دکمه تعیین آموزگار✴️ انتخاب نام معلم✴️ دکمه ثبت
برای شایستگی های عمومی اسم مدیر را انتخ
مرا صدا زد. مرد جوان، بیا جلوتر نترس. به چهره اش نگاه کردم، چهره ترسناکی نداشت. حتی لبخندی مهربانی داشت اما ناشناس بود. نمی دانم ناشناس بودن دلیلی می شود که سلام نکنم یا نه ولی من سلام کردم. لبخند خود را بیشتر کشید و گفت سلام. متوجه تردیدم از نزدیک نشدن شد و دوباره تکرارش نکرد. گفت: کسی را می شناسی شیشک برای فروش داشته باشد. گفتم: پدرم. گفت: چه خوب، کجا می توانم او را ببینم؟ نگاهم را از ناشناس بودن به خریدار ناشناس بودن تغییر دادم و گفتم: لطفا دنبا
1-  نخست محل دوخت زیپ را لایی می چسبانیم .
2- درز زیپ را تا نقطه موازنه با درجه درشت دوخته سپس دوخت محکم زده و بقیه درز را با درجه ریزتر تا پای دامن میدوزیم.
3-درز را اتو کرده یک بخیه بالاتر از دوخت محکم را قطع کنیم.
4- دندانه زیپ را بر درز دوخته شده منطبق و کوک زده و سپس زیپ را بسته و طرف دیگر را کوک می زنیم.
5-از سمت روی لباس با فاصله 5/0 سانتی متر از درز از بالا تا نقطه موازنه دوخته سپس دوخت عرضی 1 سانتی متر به سمت مقابل رفته و دوباره به سمت بالا با فاصله
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای ارسال تماس صوتی
این API به نرم افزارهای دیگر مانند CRM ،ERP، اتوماسیون و ... اجازه می‌دهد که با ارسال شماره تلفن و فایل صوتی به سیموتل و همچنین ایجاد یک سناریو اختصاصی با ماژول‌های مختلف در سیموتل تماس صوتی ارسال نمایند و از نتیجه آن مطلع شوند. این تماس ها می توانند به صورت انبوه نیز ارسال شوند.
نمونه‌های کاربردی:— ارسال پیام تبریک به مناسبت تولد مشترکین و ...— ارسال پیام های اطل

صندوق پیام جیمیل ؛ مهمترین بخش آموزش استفاده از جیمیل

اینباکس شما به سه دسته طبقه بندی شده است، تب اصلی، تمام ایمیل‌های دریافتی شما را در خود نگه می‌دارد. در صورتیکه گوگل پیام‌های دریافتی را تبلیغاتی یا نوتیفیکیشن سایر سرویس‌های اجتماعی تشخیص دهد، به ترتیب در دسته پروموشنز یا سوشیال قرار می‌دهد. به صورت دلخواه امکان اضافه کردن تب جدید به تب‌های موجود را نیز دارید.

COMPOSE 
برای ارسال یک ایمیل جدید باید روی دکمه‏ی قرمز رنگ COMPOSE

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
ارسال SMS بدون افتادن شماره برای فرد

قصد داریم تا این بار یک ترفند فوق العاده را برای شما معرفی کنیم. مطمئنأ برای شما نیز پیش آمده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمانید. این ترفند روشی را به شما معرفی میکند که میتوانید پیام کوتاه متنی SMS ارسال کنید به شکلی که شماره شما برای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکند و کاملأ مخفی میمانید. این ترفند خصوصیاتی دارد که باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد. پیشنهاد میکنیم این ترفند را حدأقل
برنامه دریافت اس ام اس از شماره دلخواه

دانلود نرم افزار

ارسال اس ام اس رایگان با شماره دلخواه - میدا اس ام اسشما با عضویت در پنل اس ام اس میدا می توانید بصورت رایگان صاحب یک پنل اس ام اس رایگان با شماره دلخواه از رنج 5000519 شوید. در این رنج شما می توانید 7 رقمی را ...https://www.melipayamak.com/www.melipayamak.com › blog › tags › ارسال-پیامک-از-طریق-اینتر...ارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه | ملی پیامکارسال پیامک از طریق اینترنت با شماره دلخواه. ارسال ا
کدوم تکنولوژی هست که به خاطر بودنش خیلیییی خیلیییییی خوشحالید...؟
1.منظور از تکنولوژی هر چیزی که جایگزین قدیم تر ها شده صرفا جهت آسایش و...!!!
2.اینکه میگم کدوم؟منظورم اینه که اصن حاضر نیستید برگردید به عقب و بدون اون زندگی کنید...حالا چه اون میخواد مگس کش باشه،چه سرویس بهداشتی و دستمال باشه.. و چه ماشین...!
ی چیزی که نمیتونید زندگی تونو بدون اون تحمل کنید!:| خخخخ
3.اگه چیزی بود که خواستید ناشناس طور بگید...راحت باشید!
ناشناس فعاله(:
4.فقط اینو بدونید ک
به استحضار میرساند به منظور سهولت در ارسال مدارک متقاضیان نمایندگی جهت دریافت کد ، نرم افزاری جهت دانلود بارگذاری شده است
خواهشمند است ، قبل از ارسال مدارک متقاضی از طریق پست این فایل را تکمیل و از طریق FTP ارسال فرمایید و پس از اخذ تأییدیه بیمه مرکزی و اعلام امور نمایندگان سایر مدارک بصورت فیزیکی ارسال گردد.
عملکرد نرم افزار :
1) ابتدا فایل را پس از دانلود بروی DESKTOP قرار دهید 
2) پس از اجرا روی دکمه روی نوار زرگ رنگ صفحه ، کلیک کنید
3) درج اطلاعا
دیشب یکی اومده بود پیام ناشناس داده بود که
ایا تا حالا عاشق شدی ؟ و اگر اره بهش گفتی؟
من عصبی شدم و جوابشو دادم که چرا برات مهمه و اینا ... و این یه مسئله ی شخصیه ...
برگشت گفت همینجوری میخواستم دور هم باشیم:/
خلاصه بهش گفتم من واقعا تابحال عاشق نشدم چون احساس میکنم معنای عشق خیلی متعالی تر از این حرفاست که الان رایج شده...شده تا بحال از کسی خوشم بیاد  ولی عاشق نشدم..!
اره واقعا... خیلی وقتا هم خودم رو توبیخ می کنم که چرا از فلانی خوشت میاد حتی... دیگه چ
به نام خدای خوب و مهربان!سلام بر رفیقای بیانی :)یه مدتی میخوام پست بزارم خیلی فکر میکنم که شاید این زیاده روی باشه، شاید دور از سنم باشه،شاید فکر کنید آدم دروغ‌گوییم و...نمیدونم‌ بعضی موقعا زیاده از حد منفی‌بین میشم...شایدم بگید:عجب آدم بی دغدغه ایه!چه حرفایی میزنه!شاید هم...تا اینجا،این مدتی که تا به حال نوشتم،کسی ازم انتقاد نکرده.ازتون میخوام ازم انتقاد کنید،هر حرفی که تا حالا میخواستید بگید و نتونستید اینجا به صورت ناشناس یا اگه هم دوست د
عصبی ام مغزم داره منفجر میشه یه ساعته گیر دادم به همه چیز زندگیم داشتم یکی یکی قسمتهای مختلف زندگیما به لجن میکشیدم توی ذهنم که یاد اینجا افتادم هرچی با خودم فکر کردم چرا این وبا زدم یادم نیفتاد رفتم پست اولما خوندم یسری چرندیات بود که انداخته بودم گردن اشفتگی ذهنیم فهمیدم الان همونجاییم که دوسال پیشم بودم فقط یکم حادتر مغزم بیشتر دچار خزعبلات شده راه رهاییشا بلدم سرکوب مغزم طول میکشه یکم اما سرجاش برمیگرده ودوباره زندگی میکنه... مجبوره تا
بر اساس ادعای یک محقق امنیتی که با فوربس همکاری دارد، اطلاعات کاربران با استفاده از مرورگر مورد استفاده در گوشی های شیائومی جمع آوری می شود. گفته شده که این اطلاعات در زمان استفاده از حالت ناشناس یا موتورهای جستجویی مانند DuckDuckGo نیز جمع آوری می شوند.
محقق امنیتی، «گابریل سیرلیگ» که از ردمی نوت 8 به عنوان گوشی روزانه خود استفاده می کند و به تازگی متوجه شده که این دستگاه تقریبا تمام کارهایی که توسط آن انجام می شود را ثبت می کند و سپس اطلاعات را
☸️نحوه بار گزاری عکس در سناد☸️
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG یا JPEG، با وضوح تصویر 200 dpi باشداندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400 *300 پیکسل و حداقل 300*200 باشدجهت ارسال عکس دانش آموزان،از منوی "مدیریت دانش آموزان" ، گزینه "لیست دانش آموزان" را انتخاب کنیددانش آموز مورد نظر را در لیست دانش آموزان بیابید، سپس از دکمه ی عملیات گزینه ی "تصویر دانش آموز" را انتخاب کنیدبرای دانش آموز انتخابی، با کلیک روی دکمه Browseابتدا یک فایل تصویر انتخاب کنیدسپس دکمه
سلام رفقا، امروز با یه آموزش باحال برای ساختن دکمه های شیک و جذاب با کد css با شما هستیم.
خیلی قبلترها که تازه طراحی وب باب شده بود ملت برای اینکه یه دکمه داخل سایتشون داشته باشند دست به دامن فتوشاپ می شدند و یه دکمه درست میکردند عکس می ساختند و می اوردند داخل سایتشون قرار میدادند.
اما خوب به مرور دیگه اینقد این آیتم ها داخل سایت ها زیاد میشد که کلا با اینترنت اون موقع سایته دو ساعت طول می کشید بالا بیاد و دیده بشه.
ادامه مطلب
یک جایی شنیده بودم: "به بچه‌هاتون یاد بدهید اگر وسط کابوس گیر کردند، به خودشان بسپرند که همیشه یک دکمه قرمزی هست که اگه فشار بدهند بیدار می‌شوند!" حالا کسی که به من یاد نداده بود، ولی این طور به خودم سپردم و inceptionوار چند شب پیش در حالی که زخمی و داغون افتاده بودم کف آسفالت خیابون و یک مینی‌بوس داشت از رویم رد می‌شد، یه صدایی تکرار می‌کرد: لعنتی اون دکمه قرمز رو فشار بده، بهت میگم فشار بده!
و واقعا یک دکمه‌ی قرمزی بود، فشار دادم و بیدار شدم :-|
این عـــــــه که در عنوان وبلاگ جلوه می کنه در واقع واکنش من در حالیکه دستام برده بودم بالا و خمیازه می کشیدم و آمارگیر وبلاگ دیدم که شده 1002 روز!
منتظر بودم که بشه 1000 روز و مثل روز تولد وبلاگ، شما هر سئوالی داشته باشید ناشناس بپرسید و منم بدون پیچوندن جواب بدم اما با وجود اینکه گوشی تنظیم کردم ولی هشدار نداد:/
برنامه پرسش و پاسخ ناشناس به نظرم طبق رسم همیشگی بمونه برای همون روز تولد وبلاگ و دیگه شورشو در نیاریم:/

هر چند اینجا همه زندگی من ن
سلام.این مطلب برای کسایی هستش که تازه کامپیوتر خریدن
خوب بریم سر اصل مطلب ...کیس کامپیوتر که تمام قطعات داخلشه جلوش دو تا دکمه داره
2= دکمه کوچیک که دراصل بهش میگن دکمه restart که برای خاموش کردن لحظه ای جریان برق برد مادر برد استفاده میشه 
1=و یک دکمه بزرگ که در اصل بهش میگن دکمهpower که برای روشن کردن کامپیوتر استفاده میشه
در اولین گام شما باید از وصل بودن سیم های کامپیوتر به مانیتور و برق شهری اطمینان خاطر داشته باشین دکمه ی پشت کیس باید روشن باشه
☸️نحوه بار گزاری عکس در سناد☸️
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG یا JPEG، با وضوح تصویر 200 dpi باشد
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400 *300 پیکسل و حداقل 300*200 باشد
جهت ارسال عکس دانش آموزان،از منوی "مدیریت دانش آموزان" ، گزینه "لیست دانش آموزان" را انتخاب کنید
دانش آموز مورد نظر را در لیست دانش آموزان بیابید، سپس از دکمه ی عملیات گزینه ی "تصویر دانش آموز" را انتخاب کنید
برای دانش آموز انتخابی، با کلیک روی دکمه Browse
ابتدا یک فایل تصویر انتخاب کنید
سپس د
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
به نام خدای خوب و مهربان!

سلام بر رفیقای بیانی :)یه مدتی میخوام پست بزارم خیلی فکر میکنم که شاید این زیاده روی باشه، شاید دور از سنم باشه،شاید فکر کنید آدم دروغ‌گوییم و...نمیدونم‌ بعضی موقعا زیاده از حد منفی‌بین میشم...شایدم بگید:عجب آدم بی دغدغه ایه!چه حرفایی میزنه!شاید هم...تا اینجا،این مدتی که تا به حال نوشتم،کسی ازم انتقاد نکرده.ازتون میخوام ازم انتقاد کنید،هر حرفی که تا حالا میخواستید بگید و نتونستید اینجا به صورت ناشناس یا اگه هم دوست
حالت ناشناس در مرورگر ها را با دو عنوان می شناسند ، Incognito و InPrivate. هر دو آنها یک کار را انجام می دهند و فقط نام های مختلف دارند. این حالت تضمین می کند که هیچ چیزی از سابقه مرورگر ، سابقه جستجو ، فایل های اینترنتی موقت و کوکی باقی نماند و همه آنها توسط رایانه شما فراموش می شوند  اما در نظر داشته باشید حالت ناشناس در مرورگرها ، جایگزینی برای شبکه خصوصی مجازی VPN  نیست.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حالت ناشناس در مرورگرها به سایت رفع مشکلات رایانه
سلام بر دوستان عزیز سایت ما برای خرید قوانین خواست خود را دارد
که برای خرید شما باید آنها را رعایت کنید اول:« از همه شما باید فقط از درگاهی
ک در سایت مان هست ارسال کنید و عکسش را برای شماره ی 09305588201
ارسال کنید تا ما سفارش را ارسال کنیم دوم:«اگر کسی پول تقلبی برای ما ارسال کند درگاه ما متوجه شده و مشخصات را به صورت خودکار برای پلیس ارسال میکند سوم:«کالایی ک خریداری میکنید به هیچ وجه پس گرفته نمی‌شود و قبل از هر اقدامی اول از خرید خود متمعن شوید چ

این پست ثابت برای پرسش و پاسخ در مورد طراحی می باشد دوستان اگر هر سئوالی در مورد طراحی داشتین در همین پست بپرسید تشکر .
حتما راه ارتباطی (ایمیل یا وبلاگ) را در قسمت ارسال نظر قرار بدین! به نظرات ناشناس جواب داده نمی شود!
ادامه مطلب
ابتدا برنامه Microsoft .NET Framework 4.0 را نصب نمایید.(پیش یاز نصب می باشد)

سپس فایل نصب snagit را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:
لینک دانلود

1. اتصال خود را از اینترنت قطع نمائید و با کلیک بر روی دکمه نصب ، نرم افزار را نصب کنید.2. برنامه را اجرا نموده و در صورت مشاهده صفحه Product Registration آن را ببندید. بر روی دکمه Enter Key کلیک نمایید.3. از یکی از شماره سریال های زیر استفاده نموده و بر روی دکمه OK کلیک نمایید:
CZERR-5ACCC-AJBM7-E2A7M-N3F6EYNJK2-Q43CR-A47CC-HCCD6-H6B78TKCZE-DR4NC-CWUCD-CDGDC-LCRF8CUVVF-ZKAC7-MTAAC-
سلام بر دوستان عزیز سایت ما برای خرید قوانین خواست خود را دارد
که برای خرید شما باید آنها را رعایت کنید اول:« از همه شما باید فقط از درگاهی
ک در سایت مان هست ارسال کنید و عکسش را برای شماره ی 09305588201
ارسال کنید تا ما سفارش را ارسال کنیم دوم:«اگر کسی پول تقلبی برای ما ارسال کند درگاه ما متوجه شده و مشخصات را به صورت خودکار برای پلیس ارسال میکند سوم:«کالایی ک خریداری میکنید به هیچ وجه پس گرفته نمی‌شود و قبل از هر اقدامی اول از خرید خود متمعن شوید چ
سلام! خیلی دوست دارم همه ی دوستان شرکت کنند. البته این دوست داشتن من دلیل بر این نیست که حتما شرکت کنید.
دو تا سوال میپرسم و از شما خواهش میکنم که به دو سوال پاسخ بدید. 
اصلا انتظار جوابِ منطقی ندارم. هدف میزانِ سنجشِ تخیل، و قدرتِ طنزپردازیِ دوستانه و بس.
لطفا شرکت کنید. ناشناس رو فعال میذارم ولی ترجیحم اینه که خصوصی جواب بدید ولی ناشناس نه. نظرات هم پس از تأیید نمایش داده میشوند.
+این ناشناس رو برای دوستانی که قصد اهانت دارن باز میذارم . چون خی
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
1- مشکل روشن نشدن گوشی.

1- اگر گوشی با (نگه داشتن دکمه روشن خاموش روشن نشد).

2- باید (دکمه روشن و خاموش و دو دکمه ی کم و زیاد کردن صدا) را باید باهم نگه داشته تا گوشی روشن شود.

2- چگونه بر روی گوشی رمز بزاریم.1- اول میرویم به (تنظیمات گوشی).2- بعد به (صفحه ی قفل) گوشی میرویم.3- سپس وارد نوع (قفل صفحه گوشی) میشویم.4- (نوع رمز )خود را انتخاب میکنیم.
چرا دست و دلم به نوشتن نمیره!!

این همه اتقاق! که میشه یه طومار واسه هرکدومش نوشت... 
خوب و بد (بیشتر خوب)

چند روز گذشته قصه های جدیدی و تجربه کردم.. خیلی جدید و ناشناس
ازونایی که فقط توی فیلما دیده بودم اونم نه داخلی:/

تولد جوجمون که 2 سالش شد وتولد آبجی کوچیکه.. خیلی خوشحالم تونستم غافلگیرش کنم :)))

کلی امتحان دارم که واسه هیچکدومش نخوندم... حوصلم(حوصله ام) نمیاد :(

یه چی هست که خیلی وقته دلم میخواد و نمیشه:/ اینکه یه مدت و برم جایی که هیچکی و هی
گل فروشی شیراز : در سایت ما میتوانید بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید،  ما امکان ارسال گل در شیراز را در تمامی روزهای سال داریم.

در سایت ما به راحتی میتوانید محصولات مختلف را سفارش دهید شامل:

سبد گل 
تاج گل 
دسته گل 
باکس گل 
انواع گل های رز، لیلیوم و ...

از محصولات متنوع ما دیدین کنید ، سپس با یک تماس میتوانید محصول مورد نظر را سفارش داده و درب منزل خود یا عزیزی که میخواهید گل را تقدیم او کنید ، تحویل بگیرید.

ارسال گل برای همسر در شیراز
سلام،
صبح همه شما خوانندگان محترم بخیر.
نمی‌دانم آیا این وبلاگ هم به وضعیت سایر تصمیماتی دچار می‌شود که پر شور و حرارت شروع‌شان می‌کنم و بعد از مدتی که تَبَش درونم خوابید، رها می‌کنم یا که این‌بار جور دیگری است. مثالش وبلاگ قبلی‌ام است،  درحالیکه یک سال است به‌روزش نکرداه‌ام هر روز صبح فقط بازش می‌کنم و می‌بندم و می‌روم تا فردا صبح.
شاید این‌بار فرق کند. شاید همین ناشناس بودن کمک کند تا این شور و حرارت بماند. شاید همین ناشناس بودن بزن
توضیح
مختصر : در یک توضیح کوتاه میتوان گفت که این ربات وب مستری که دارای سایت
فیلم و سریال هست رو از هر نوع دغدغه قرار دادن فیلم  یا سریال در سایت
خلاص میکند و سایت هر روز با فیلم های جدید بروز میشود فقط با زدن یک دکمه
توسط مدیریت نحوه ی قرار دادن در سایت به این صورت میباشدکه سایت شما توسط
اسکریپت ما به یک وبسایت مرجع ایرانی مانند دانلود روزانه وصل میشود و به محض اینکه سایت مرجع آپدیت شد و فیلم یا سریال جدید قرار داده شد شما میتوانید با زدن ی
برنامه تماس ناشناس و تغییر صدا
برنامه اندروید و آیفون تماس ناشناس با شماره دلخواه با امکان تغییر صدای مرد به زن و بالعکس بهترین برنامه تماس ناشناس رایگان با شماره دلخواه ایرانی و خارجی تماس رایگان با شماره دلخواه مثل ۱۲۳۴۵ یا هر شماره دلخواه دیگر تماس رایگان با شماره خود فرد مورد نظر بهمراه آموش ...
دریافت فایل
کیلس استارتر یکی از بهترین تکنولوژی‌های است که در دو دهه اخیر در خودروها استفاده شده است و به نوعی فراگیر شده است.
امروزه در برخی خودروها از سیستم پیشرفته ای به نام سیستم کیلس (بدون سوئیچ) یا کلید هوشمند (Smart Key) نیز استفاده می شود. این سیستم برای اولین بار در اواسط دهه 1990 توسط شرکت مرسدس بنز ارائه شد.
در این سیستم، راننده برای قفل یا باز کردن درب ها، نیازی به فشار دادن دکمه روی کنترل از راه دور ندارد.
در واقع زمانی که کلید، همراه یا در جیب رانند
فروش ویژه عروسک ایموجی فنری

عروسک ایموجی فنری، قابل استفاده در خودرو ، دکور و ... دارای فنر انعطاف پذیر. عروسک بروز و بانمک ...
عروسک ایموجی فنری آن قدر دوست داشتنی هستند که فقط به عنوان عروسک های متحرک در خوردو به کار گرفته نشوند و پای خود را فراتر بگذارند و بر روی میز کار و … هر چند دقیقه با حرکت داده شدنشان توسط شما حس خوبی را به شما منتقل کنند و کمی از خستگیتان را برطرف سازند. پس اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص بیان احساساتتان با این
پنل پیامک تبلیغاتی حرفه ای با امکانات کامل
قیمت پنل: 250هزارتومان(تمدیدسالانه رایگان)
تعرفه هر پیامک13تومان(هزارپیامک13هزارتومان)
هدیه:دوهزارعددپیامک،دوعددخط خدماتی
و یک خط اختصاصی انتخابی
ارسال به بلک لیست وغیربلک لیست وگزارش ارسال و دریافت
ارسال به محدوده خاص ازنقشه و باکدپستی و به دکل B.T.S
ارسال به مشاغل واصناف و ارسال با انتخاب سن وجنسیت دلخواه
مشاهده پنل آزمایشی دمو قبل ازخرید:
انتخاب این پنل و خریدآنلاین: واردسایت زیرشوید 
Www.Artasms.ir
فروش ویژه عینک آفتابی لاکچری Lacoste

عینک آفتابی لاکچری Lacoste، طراحی لوگوی Lacoste در دسته ی عینک، ارسال به همراه کیف عینک و دستمال. قابل استفاده برای آقایان و بانوان ...

»
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خ
قارچ های خوراکی غنی از پروتئین ، ویتامین‌ ها ، فیبر  و مواد معدنی هستند و  در عین حال کالری کمی دارند ، در حدود ۹۰ درصد قارچ ها از آب تشکیل شده است . مصرف قارچ ، به خصوص قارچ دکمه ای در سال‌ های اخیر افزایش چشمگیری داشته ‌است. بیشتر افراد قارچ دکمه ای سفید را بر انواع دیگر آن ترجیح می دهند. قارچ های دکمه ای در سه نوع قارچ های دکمه ای کوچک، قارچ های دارای غشا و قارچ های بالغ دارای کلاهک باز هستند. نوع اول و دوم یعنی قارچ های دکمه ای کوچک و قارچ ه
ارسال پست به صورت تکی و گروهی آن هم به صورت زماندار یکی از ویژگی هایی است که یک ربات خوب و هوشمند دارد. در یک ربات هوشمند شب و روز معنایی ندارد و همیشه آماده خدمت رسانی میباشد. در ربات مد نظر خود حتما این قابلیت وجود داشته باشد.
بعضی از ربات ها مانند ربات اینستاداب پا را فراتر گذاشته و شما را از ارسال پست بی نیاز میکند. ربات هوشمندی مثل اینستاداب پست هایی را که بیشترین لایک وکامنت دارند را شناسایی میکند و آنها را دانلود کرده و سپس از آن ویدیوها
چند روز پیش یک اطلاعیه زده بود که برای جذب نویسنده و مترجم ان هم به صورت دورکاری نیازمند یاری سبز بچه های خلاق و نویسنده هستیم.زودی به این آدرس رزومه خودتان را بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون بگیم استخدام شدید یا نشدید.
اطلاعیه یکی از مجلات قوی و پر بار روزنامه های اینترنتی بود که عضوش هستم و همیشه اخبارش را دنبال می کنم.دیدیم خب ما که تقریبا یه وبلاگر هستیم و یه وقت هایی متن های قشنگ هم می نویسیم چرا از این قافله عقب بمانیم.پاشدیم و شروع کردیم
رفتی استودیو و اولین بارته که یه میز با اونهمه دکمه میبینی
میره پشت اتاق شیشه ای و سازشو دست میگیره و بهت میگه بذار در باز بمونه
میذاری باز بمونه
مشغول کاراشه و بهت میگه لطفا اون دکمه سبزه رو بزن
بر میگردی پشت سرتو نگاه میکنی و دوتا میز پر دکمه میبینی و رو جفتشون دنبال یه دکمه ی سبز میگردی که اتفاقا رو جفتشونم هست
با استیصال برمیگردی سمتشو بهش نگاه میکنی
میفهمه
به میز سمت راست اشاره میکنه
تو هم دکمه سبزه ی رو میز راستو میزنی
کلافه میشه
از اتاق
در مراسم چهلم شهادت تیمسار بابایی در میان ازدحام سوگران ،مرد میان سالی با کلاه نمدی و شلوار گشاد که معلوم بود از اطراف اصفهان است برمزار عباس خاک بر سر میریخت وبه شدت گریه می کرد .
گریه اش دل هر بیننده ای را به درد می اورد .آرام به او نزدیک شدم وبا بغضی که در گلو داشتم پرسیدم :پدر جان این شهید با شما چه نسبتی دارد ؟
مرد گفت : من اهل روستای ده زیار هستم . اهالی روستای ما قبل از اینکه شهید بابایی به آنجا بیاید از هر نظر در تنگنا بودند . ما نمی دانستیم
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
rsd lite tool رو دانلود و بعد از نصب روی کامپیتر آنرا اجرا کنید .روی دکمه ی (...) کلیک کنید تا کادر انتخاب فایل فلش گوشی باز شودفایل مربوطه را دانلود کنیدگوشی را خاموش کرده و با دکمه ی پاور + شاتر دوربین + افزایش صدا بوت لود گوشی را بالا بیاریدحالا بدون اینکه گوشی رو روشن کنید با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصلش کنیدحالا برنامه فلشر گوشی شمارا میشناسهبعد از شناسایی گوشیتون توسط برنامه دکمه استارت را بزنید و تمام
* توجه *به هیچ وجه رامی رو که مطمئن نیستی م
rsd lite tool رو دانلود و بعد از نصب روی کامپیتر آنرا اجرا کنید .روی دکمه ی (...) کلیک کنید تا کادر انتخاب فایل فلش گوشی باز شودفایل مربوطه را دانلود کنیدگوشی را خاموش کرده و با دکمه ی پاور + شاتر دوربین + افزایش صدا بوت لود گوشی را بالا بیاریدحالا بدون اینکه گوشی رو روشن کنید با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصلش کنیدحالا برنامه فلشر گوشی شمارا میشناسهبعد از شناسایی گوشیتون توسط برنامه دکمه استارت را بزنید و تمام
*** توجه ***به هیچ وجه رامی رو که مطمئن نیست
1. هلما وبلاگ رو توصیف کنید. (10نمره)
2. انتقاد، پیشنهاد و هرآنچه فکر میکنید لازمه بدونم رو بگید لطفا. (10نمره)
شرکت کردن همه اتون برام مهمه، پس اگر پست رو دیدین پیام دادن رو فراموش نکنید لطفا.
ارسال نظر ناشناس هم فعاله.
ماه جدید قمری هم مبارک. :)
اولین پستم با عنوان آبنبات چوبی خدا بود، با کلی حس و حال قشنگ نوشتمش! هیچوقت فکر نمیکردم با نباتِ خدا تا این اندازه بزرگ شوم، من از نبات خیلی چیزها یاد گرفتم، یاد گرفتم دیگران را همانطور که هستند بپذیرم، برایشان آرزوهای خوب و قشنگ کنم، دوستشان بدارم و به آن ها عشق بورزم، نبات به من یاد داد، تحت هر شرایطی صبور و مهربان باشم، بابت روزهای قشنگم سپاسگزار باشم و در روزهای سختم امیدوار! ممنونم نبات، بابت تمام روزهای قشنگی که در کنارت گذراندم :)
راس
رسانه کلیک – دکمه IGTV از اپلیکیشن اینستاگرام حذف شد. اینستاگرام دلیل این موضوع را عدم استفاده از آن توسط کاربران اعلام کرده است. اینستاگرام با معرفی IGTV قصد داشت تغییرات شگرفی در این شبکه اجتماعی ایجاد کند؛ با این حال به نظر می رسد در این هدف موفق نبوده است. به تازگی سخنگوی فیس […]
نوشته اینستاگرام دکمه IGTV را از اپلیکیشن خود حذف کرد اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.
اینستاگرام دکمه IGTV را از اپلیکیشن خود حذف کرد
منبع : رسانه کلیک
فروش ویژه بند عینک مرواریدی دخترانه

بند عینک مرواریدی دخترانه. جنس: پلاستیک مرغوب و سنگ. قابلیت ست با انواع لباس. بسیار سبک و ظریف ...
بند عینک مرواریدی دخترانه، ساخته شده از سنگ های متعدد با ترکیب رنگی چشم نواز علاوه بر کارایی ، چهره ی منحصر به فردی را به عینک شما می دهد. شما به وسیله ی این محصول میتوانید عینک خود را به گردنتان آویزان کنید و برای افرادی که مدام عینک خود را از چشمشان بر میدارند و دوباره آن را مقابل چشمانشان قرار میدهند ب
کلید fn یا function از جمله کلید های کاربردی برای کاربران لپ تاپ هستند. به وسیله این کلید می توان خیلی راحت کار هایی مثل کم و زیاد کردن ولوم، قطع کردن صدا و روشنایی صفحه را انجام داد. گاهی این دکمه در ویندوز نصب شده روی برخی از لپ تاپ ها مثل ویندوز ۱۰ از کار می افتد و مسلما با توجه به کاربرد های فراوانی که دارد از کار افتادنش برای کاربر آزار دهنده است.  از این رو تصمیم گرفتیم در پست دیگری در انزل وب به رفع مشکلات مربوط به کار نکردن دکمه Fn در انواع لپ ت
آخرین مهلت تحویل تمرین اول یکشنبه آینده یعنی 17 فروردین می باشد.
و آخرین مهلت تحویل تمرین دوم 24 فروردین می باشد.
لطفا تمرین های خود را به آدرس ایمیل HWs.electronic1@gmail.com ارسال کنید.
تمرین های خود را در یک فایل pdf و یا همه ی عکس های یک تمرین را در یک فایل zip ارسال کنید، اینطور نباشد که هر عکس را به صورت جداگانه پیوست کنید و ارسال کنید . لطفا تصویر تمرین ها را واضح قرار دهید.
در نام فایلی که ارسال می کنید شماره تمرین را ذکر کنید. مثلا: hw1-mohseni
هیچ انگیزه و دلی برای بیدار شدم ندارم فقط روزهام و لحظات م سپری میکنم که زودتر تمام شوند و درد کشیدن به انتهای خود برسد. یعنی ثبت نام کردم کلاس برنامه نویسی پایتون که یاد بگیرم اما اینقدر بی انرژی و بی انگیزه ام که الان باید برم خوابیدم انگار میخوام پیشرفت کنم اما خب درونم یه دکمه ی هست زده میشه و منو متوقف میکنه 
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
هر ساله میلیونها کالا از قبیل تجهیزات صنعتی، لوازم منزل، مواد خام، لوازم تجاری، لوازم منزل و… از طریق ارسال بار هوایی در سراسر جهان جا به جا می شوند. در حقیقت ارسال بار هوایی به دلیل ویژگیهای مهمی نظیر ایمنی، سرعت و مقرون به صرفه بودن، بهترین روش برای جا به جایی کالا به خصوص کالاهای گران قیمت و محصولات فاسد شدنی می باشد. بسیاری از شرکت های واردات و صادرات در جهان، برای ارسال کالاهای خود ارسال بار هوایی را به خاطر امکانات و مزایای منحصر به فر
با سلام خدمت دوستان عزیز

برای کسب درامد باید در بخش ارسال پست پست هاتون رو ارسال کنید .
بعد آخر ماه به کسانی که مجموع بازدید درآمدی پستشون به بالا تر از ۱۰۰۰ رسیده باشه با فرمول زیردبهشون واریز میشه.
تعداد بازدید * ۱۰
توجه کنید که باید بیشتر از ۱۰۰۰ بازدید درآمدی  داشته باشید و همچنین پست هایی که لینک با تبلیغات دارند یا تبلیغ کانال و ... به هر نحو تایید نمی شوند و باید پست ها در مورد بازی و گیم باشند.
با استفاده از بخش ارسال پست ، پست های خودت
فراخوانی رویداد کلیک یک دکمه در دکمه دیگر در wpf
در این پست قصد داریم فراخوانی رویداد کلیک یک Button در Button ( یا هر عنصر ) دیگری رو به شما آموزش بدهیم.
خیلی چیز ساده ای هستش . شاید بدردتون بخوره !
توضیحات بیشتر در ادامه مطلب ...

ادامه مطلب

کاندوم فضایی دکمه دار ایکس دریم تک عددی
این محصول چرب و شفاف می باشد و دارای مخزن ذخیره جهت امنیت بیشتر در رابطه است.

دارای دکمه های بسیار برجسته و نرم از جنس لاتکس جهت تحریک هر چه بیشتر نقطه جی در بانوان می شود .
ادامه مطلب
۱. گاهی میخوام سوالی بپرسم ولی به علت مسائلی از قبیل شرم و حیا روم نمیشه با اسم خودم بپرسم یا میخوام توصیه‌ای بکنم که به همین علتِ شرم و حیا خوب نیست صریحاً مطرحش کنم و غالباً ناشناس و خصوصی می‌نویسمشون. 
۲. گاهی مطلب طنزی خوندم که میخوام بر سرش شوخی رو ادامه بدم ولی شرم دارم از شوخی به عنوان یک خانم(آقا) در فضای عمومی. مثلا اینکه نویسنده پست آقاست(خانمه) و من دوست ندارم با کامنت خندانِ خودم به عنوان یک خانم(آقا)، به یه سری صمیمیت نابه‌هنجار دا
سلام!خب من ترجیح میدم ناشناس بمونم.ناشناس باقی بمونم ولی چون به داستان نوشتن به صورت حواضی علاقه دارم این وب رو ساختم تا برای تمام هم سن های خودم جای جالب و ایده الی رو فراهم کنم.جایی که بتونن جدید ترین و جالب ترین اخبار رو اونجا ببینن.و همدم بیکاری هاشون باشه.داستان ها و فیک های باحال بخونن و به اونجا وفادار باشن.خب شاید اوپودو بتونه تمام اینهارو فراهم کنه.پس اوپودویی شو.
شارژ 1000 تومانی همراه اول سامانه صفر و یک✅ برای کسانیکه شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 3072022⃣ ارسال کد فعالسازی به 307202به ازای دعوت از هر 1 نفر 1000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 307202 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 307202 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 307202
خب اول از همه از همه تون ممنونم بابت این چند وقت که منو تحمل کردید. راستش یه گروه ناشناس هستن که کمر بستن منو از بیان محو کنن . نمی دونم چرا ولی آشنا هستن☹ آدرس این وب رو الان دارم فقطططط به بهترین رفیقام میدم...کسایی که بهشون کاملا اعتماد دارم و عاشقشونم. شاید وب تهیونگ لاور فیلتر بشه اگه فیلتر هم نشه شاید خودم برای رهایی از دست این ناشناسا پاکش کنم..آدرس وب رو فقط به شما دادم چون یه رازه. شما هم آدرس رو به کسی ندید تا من از هویت این ناشناس ها سر د
ارسال گل برای عزیزانتان را به ما بسپارید.
ارسال انواع گل، باکس گل، سبد گل، دسته گل و گلدان 
ارسال تاج گل تسلیت و ترحیم 
ارسال تاج گل افتتاحیه و تبریک
برای بازدید از محصولات به وبسایت ما به ادرس: https://golcode.com
و یا به کانال ما در تلگرام به آدرس:https;//t.me/golcodeservice
و یا به صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس:https://instagram.com/golcode
مراجعه فرمائید و سفارش گذاری را به دو هر دو صورت آنلاین و یا در صورت تمایل  از طریق تماس فوری انجام دهید.
شارژ 4000 تومانی همراه اول سامانه گردو✅ برای کسانی که شرکت نکردن بدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 4051012⃣ ارسال کد فعالسازی به 405101به ازای دعوت از هر 3 نفر 4000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 405101 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 405101 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 405101
برنامه اندروید دکمه های موزیک شناور
دانلود برنامه اندروید دکمه های موزیک شناور. این برنامه یک موزیک پلیر با قابلیت شناور سازی دکمه های کنترل موزیک می باشد. از دیگر قابلیت های آن پیدا کردن فایل های PDF موجود بر سر راه فایل های صوتی است.

خرید ست کراوات و دکمه سردست
ست کراوات و دکمه سردست ماسیمو دوتی Massimo Dutti طرح 2 از جنس ساتن مرغوب از جمله اکسسوارهایی است که در پوشاک مردانه بسیار کاربرپسند می باشد و با رنگ زمینه ی کرمی و طرح فوق العاده شیک که توسط خط های راه راه قهوه ای ایجاد شده قابل ست کردن با انواع کت و شلوار خواهد بود. این ست کراوات مردانه دارای جنس پارچه با کیفیت بالا می باشد که بعد از استفاده ی مداوم به راحتی امکان شستشو و اتو کشیدن داشته و همین امر سبب طول عمر محصول خواه
آدرس ایمیل برای ارسال تمرین‌ها به آدرس زیر تغییر یافت:
myteacher1616@gmail.com
دانشجویانی که تاکنون فایل حل تمرینات را ارسال نکرده‌اند، فایل‌ها را به این آدرس ایمیل کنند.
دانشجویانی که تمرینات خود را به آدرس قبلی ارسال کرده‌اند نیازی به ارسال مجدد ندارند. لطفاً از این به بعد، فایل‌ها را به آدرس جدید ارسال کنید.
غیرفعال کردن دکمه Bixby در گوشی های سامسونگ

غیرفعال کردن دکمه Bixby گوشی سامسونگ

چگونه دکمه Bixby را در گوشی های سامسونگ غیرفعال کنیم؟
سامسونگ در سه گوشی جدید خود یعنی گلکسی اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8، دکمه ای طراحی کرده است که با فشردن آن، دستیار صوتی شرکت سامسونگ که Bixby  نام دارد فعال می شود.
ادامه مطلب
پنل ارسال پیامک

جشنواره فروش رمضان سامانه پیام کوتاه با تخفیفات 50 درصدی
فرصتی ویژه
برای معرفی کالا و خدمات، ارتباط با مشتریان و
توسعه کسب و کار شما
با پنل ای ام اس ️ سامانه پیامکی
ارسال پیامک منطقه ای، از روی نقشه ، بر حسب جنسیت و سن، و...
$ کسب و کار خود را متحول کنید $
بسیار ارزان و موثر ️
امکان ارسال بصورت هدفمند
امکان ارسال تبلیغات به مناطق سراسر کشور
امکان ارسال تبلیغات بر اساس کد پستی
ا
فرو رفته بودم در کارم . که یه هو گوشیم زنگ خورد . یک شماره ی ناشناس بود . جواب دادم : " الو ! بفرمایید ! الووو ؟! ... " . جوابی نشنیدم . قطع کردم و دوبار مشغول کار شدم . که صدای پیامک گوشیم اومد . نگاه کردم ... لرزم گرفت ... یک پیامک از همون شماره ی ناشناس بود که توش با الفاظ رکیک ... . دوباره تند تند زنگ زد و من تند تند رد دادم . باز پیام داد : " ج بده می خوام صداتو بشنوم ! " جواب ندادم و شمارشو بردم تو لیست ردّی ها و تمام ...
تاحالا تجربه ش رو نداشتم . دخترای ما دارن ب
یا راد ما قد فات
این روزها خیلی از پیامها و حرفهامون توی اپلیکیشن هایی مثل بله و تلگرام و امثالهم رد و بدل میشه؛ یه خاصیتی که این پیام رسان ها دارن اینه که وقتی یه حرفی میزنی میتونی قبل اینکه طرف مقابل ببیندش پاکش کنی یا حداقل تغییرش بدی. اما پیامک های ساده ی گوشی اینطوری نیستن؛ وقتی دستت بخوره رو دکمه ی ارسال دیگه تمومه! نه میشه پاکش کرد نه میشه تغییرش داد. برای همین برای اغلب حرف های مهم و حرف زدن با آدم هایی که برام مهم هستن یکمی سختمه از پیا
شارژ 2000 تومانی همراه اول سامانه دیرین ران✅ برای همه / جدیدبدون شارژ هم میشه بفرستید1⃣ ارسال 1 به 30717312⃣ ارسال کد فعالسازی به 3071731به ازای دعوت از هر 3 نفر 2000 تومان شارژ دریافت میکنید✅ ثبت درجا و شارژدهی آنی تا سقف 200,000 تومان (بصورت مستقیم) ثبت دعوت با ارسال 300 به 3071731 دریافت شارژ با ارسال  1000 به 3071731 لغو با ارسال OFF و سپس OFF1 به 3071731
چت آنلاین و تماس تلفنی در وردپرس داشته باشید و سریعتر راه اندازی کنید.
قطعا براتون پیش اومده که خواسته باشین راه ارتباطی در سایتتون برای کاربران تون بر قرار کنید! و تمایلی به استفاده از سایت هایی که خدمات گفتگوی آنلاین دارند، هم نداشته باشید. همین طور خواستین که راه های ارتباطی سریعتری مثل تلگرام، واتس اپ، پیامک، تماس تلفنی و سایر شبکه های اجتماعی برای کاربران تون در ارتباط باشید. با افزونه Chaty (چتی) این امکان براتون هست که بتوانید از طریق
آقا این گوشی های اندروید واقعا رو مخه مثلا  میخوای یه پیامو ارسال کنی میزنی ارسال نمیشه ولی یه پیامو نمیخوای ارسال بشه دستت میخوره کنارش ارسال میشه میخوای یه برنامه رو ارسال کنی ده بار میزنی روی برنامه باز نمیشه ولی یه لحظه دستت میخوره رو صفحه ده تا برنامه باهم باز میشه چرا  ؟:/
فروش ویژه ظرف تخمه خوری فانتزی

ظرف تخمه خوری فانتزی، دارای دو قسمت مجزا برای نگهداری تخمه ، پسته ، آجیل ، میوه و ... شست و شوی آسان. هر پکیج ارسالی شامل 2 عدد ظرف تخمه می باشد ...
ظرف تخمه خوری فانتزی از پلاستیک ضخیم BPA Free ساخته شده است ، این پلاستیک از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده است در در مقابل شستشو با آب گرم کاملا مقاوم است و هیچ ماده مضرری از آن در اثر شستشو خارج نمی شود. مخزن 1.5 لیتری این محصول باعث می شود حجم بسیار زیادی از پوست تخمه را
فروش ویژه ظرف تخمه خوری فانتزی

ظرف تخمه خوری فانتزی، دارای دو قسمت مجزا برای نگهداری تخمه ، پسته ، آجیل ، میوه و ... شست و شوی آسان. هر پکیج ارسالی شامل 2 عدد ظرف تخمه می باشد ...
ظرف تخمه خوری فانتزی از پلاستیک ضخیم BPA Free ساخته شده است ، این پلاستیک از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده است در در مقابل شستشو با آب گرم کاملا مقاوم است و هیچ ماده مضرری از آن در اثر شستشو خارج نمی شود. مخزن 1.5 لیتری این محصول باعث می شود حجم بسیار زیادی از پوست تخمه را
راه آسون تر:
اصلا اون متد اضافه شده و اون implement تو خط اولو نمی نویسی
میری رو this جلو چشم OnClickListener وای میسی alt+enter می زنی 
بهت میگه توی main activity این implemenet ... کنم؟ میگی آره خودش همه اونا رو میسازه

اگه چنتا دکمه می خواستی برا هر کدوم یه OnClickListener میذاری(این غیربهینه است ولی حالا!)
اون جا به جای this می نویسی new On خودش میاره new OnClick Listener

برای این که کلی مموری نگیرن میای تو همون یه دونه متد onclicklistener می نویسی برای هر دکمه اگه اونی که کلیک شده همینه بیا کار این
من از زودکادو خرید کردم خیلی حرفه ای و سریع به دستم رسوندن
اینم لینکش  خرید عروسک:
https://zoodkado.com
تاپ شاپ جامع ترین فروشگاه فروش عروسک پولیشی می باشد و ارسال تک و عمده در تهران و به تمامی نقاط ایران را انجام می دهد.فروشگاه زودکادو با هدف  برای هدیه دادن و شادکردن عزیزانتان راه اندازی شده است. با خرید عروسک از زودکادو زیباترین، جدیدترین و با کیفیت ترین عروسک های پولیشی را به هرکسی که دوستش دارید هدیه دهید و او را سوپرایز کنید.بعد از انتخاب عروسک
فروش ویژه بافت مردانه ژاک

بافت مردانه ژاک، بسیار شیک و راحت. یقه بسیار شیک و مدرن. فری سایز (مناسب برای لارج/ایکس لارج) ...
از جمله شیک ترین لباس های متناسب با فصل بافت مردانه ژاک می باشد که به رنگ مشکی و با کشباف درجه یک عرضه شده است. کشباف این محصول به صورت چهار خانه های برجسته فوق العاده شیک می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. این محصول به صورت فری سایز مناسب برای افراد لارج و ایکس لارج عرضه شده است.

»
برای مشاهده توضیحات و تص
سلام خدمت همه عزیزان
برای شرکت در مسابقه کتابخوانی سه دقیقه در قیامت لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمایید.
این مسابقه به صورت 25 عدد سوال تستی می باشد

تهیه منبع سوالات:
روش اول: خریداری اصل کتاب
گروه فرهنگی جهادی فؤاد لارستان
شماره تماس: 09393791484
اینستاگرام: foad.grp
تحویل درب منزل (فقط شهر لار)

روش دوم: خریداری فایل PDF
از طریق سایت طاقچه

سوالات مسابقه:
دانلود از لینک زیر (بر روی کلمه دانلود سوالات زیر کلیک نمایید.)
دانلود سوالات
سوالات بصورت فای
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسلمحدود /  برای کسانی که نگرفتن 1️⃣ ارسال 1 به 7388492️⃣ پیامی رو گوشی شما نمایش داده می شود که گزینه 1 رو بزنید☑️خط به صورت مستقیم  با تاخیر شارژ میشههزینه : 300 تومان(بدون شارژ هم میشه) لغو  با ارسال L
738849 تموم شد دیگه کسی نفرسته ❌❌با ارسال L به 738849  لغوکنید
شارژ 1000 تومانی محدود #ایرانسلمحدود /  برای کسانی که نگرفتن 1️⃣ ارسال 1 به 7389852️⃣ پیامی رو گوشی شما نمایش داده می شود که گزینه 1 رو بزنید☑️خط به صورت مستقیم  با تاخیر شارژ میشههزینه : 300 تومان(بدون شارژ هم میشه) لغو  با ارسال L
738985 تموم شد دیگه کسی نفرسته ❌❌با ارسال L به 738985  لغوکنید
تاچ پد لپ تاپ یا موس لپ تاپ چیست؟
تاچ پد لپ تاپ یا موس لپ تاپ در واقع بخشی از لپ تاپ است که حکم و وظیفه موس معمولی را ب عهده دارد. تاچ پد معمولا در زیر صفحه کلید، واقع شده است ( پایین صفحه کلید).
تاچ پد ها انواع مختلفی دارند. مثلا برخی دکمه دار هستند، و برخی هم بدون دکمه.
تاچ پد های دکمه ای خود به دو دسته جداگانه تقسمیم می شوند
    تاچ پد های دو دکمه ای
    تاچ پد های سه دکمه ای
معمولا دو دکمه سمت راست و چپ، حکم همان راست کلید و چپ کلید را دارند و دکمه
شما را به استفاده از سامانه پیامک  رایگان اس ام اس دعوت می کنم. این سامانه به شما امکان ارسال و دریافت پیامک بصورت کاملا نامحدود ، در هر زمان و هر مکان **بدون نیاز به اینترنت** و نصب نرم افزار را می دهد. مناسب برای مدارس،دانشگاه ها ،ادارات،سازمان ها،شرکت های خصوصی ،هیئت های مذهبی ،بسیج و . . . 
وب سایت رایگان اس ام اس  بروزترین و پیشرفته ترین ارائه دهندۀ سامانه پیامک در کشور می باشد. پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه نرم افزاری تحت وب است که به
در ارسال برودکست دو هدف وجود داره از طریق برودکست مقصد را پیدا کنیم، یا هدف ارسال همگانی باشه در شکل زیر مثالی از نوع اول را مشاهده می‌کنید که عموما در شبکه‌های بی‌سیم و خصوصا در الگوریتم مسیریابی AODV کاربرد داره.
 اگر سوالی دارید خوشحال می‌شم کمک کنم.

آموزش کار با ترازو کیا مدل kew برای کاربرانی که این محصول را مورد استفاده قرار میدهند در این قسمت قرار دارد. با مطالعه دفترچه راهنمای ترازو علاوه بر اینکه میتوانید به راحتی از تمامی ویژگی های این محصول بهرمند گردید قادر به کالیبره کردن دستگاه نیز خواهید بود.
نحوه عملکردکلید ترازو را روشن کنید. سپس از نشان دادن مدل دستگاه چند ثانیه صیر کنید تا تست اتوماتیک آن کامل شود. اگر در این هنگام مقیاس کلمه voltage را نمایش دهد نشانگر این است که باتری نیاز ب
پاورپوینت آموزش تولید قارچ دکمه ای فرمت فایل دانلودی: .pptفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 54حجم فایل: 16584قیمت: 6000 تومانبخشی از متن:یکی از بهترین و آسانترین روش های کسب درآمد که هزینه اولیه کمی دارد، کشت قارچ دکمه ای هست. در این فایل مطالب مفیدی به همراه تصاویر در مورد تولید قارچ دکمه ای وجود دارد.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

نحوه ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام
ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام بسیار ساده است .
بر روی آیکن وسطی در نوار منوی پایین که به شکل + است کلیک کنید.
در صفحه ای که باز می شود سه گزینه انتخابی دارید .
گالری  : با این گزینه می توانید عکس و یا فیلمی را از گالری و حافظه داخلی گوشی انتخاب کنید.
عکس : در این حالت می توانید همان لحظه عکس بگیرید و ارسال کنید .
ویدئو : در این حالت می توانید در همان لحظه فیلم بگیرید و ارسال کنید

برای ارسال عکس از گالری می توانید
سلام خدمت همه عزیزان
برای شرکت در مسابقه کتابخوانی سه دقیقه در قیامت لطفا مطالب زیر را مطالعه فرمایید.
این مسابقه به صورت 25 عدد سوال تستی می باشد

تهیه منبع سوالات:
روش اول: خریداری اصل کتاب
گروه فرهنگی جهادی فؤاد لارستان
شماره تماس: 09393791484
اینستاگرام: foad.grp
تحویل درب منزل (فقط شهر لار)

روش دوم: خریداری فایل PDF
از طریق سایت طاقچه

سوالات مسابقه:
دانلود از لینک زیر (بر روی کلمه دانلود سوالات زیر کلیک نمایید.)
دانلود سوالات

سوالات بصورت فا
شما عزیزان میتوانید در کانال لیمو اَپ عضو شوید و در مسابقه ۳۰.۰۰۰ تومانی برنامه گلدون عضو شوید .
جهت شرکت کافی است از زیبا ترین گل خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید .
مسابقه بین ۱۰ گل برتر ارسال شده به صورت نظرسنجی برگزار خواهد شد .
عضویت در کانال تلگرام لیمو اَپ
ارسال عکس گل جهت شرکت در مسابقه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها